opony
 

Medycyna naturalna - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kliniki   Lekarze   Gabinety   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

SZKOLENIE - AKUPRESURA / REFLEKSOTERAPIA

Opis:

Centrum holistyczne INSPIRACJA we Wrocławiu zaprasza na szkolenie AKUPRESURA (REFLEKSOTERAPIA).

Nasze stopy z natury przystosowane są do chodzenia na boso, po nierównym gruncie. Jednak rozwój cywilizacji sprawił, że poruszamy się w uciskającym obuwiu, po twardym i równym podłożu. Na skutek tego dochodzi do zaburzeń w całym ciele, ponieważ na stopach znajdują się unerwione punkty zwane receptorami będącymi w związku z poszczególnymi organami i układami w naszym ciele. Poprzez naturalną stymulację tych miejsc, w środowisku pierwotnym, człowiek pozostawał długo aktywny. Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się jak dbać o stopy, gdzie leżą miejsca, które należy masować, na co zwrócić uwagę, by zapobiegać chorobom, poprawiać samopoczucie i zdrowie.

PROGRAM: - historia refleksoterapii, - sposoby wykrywania zakłóceń, - zasady masowania receptorów, - wskazania i przeciwwskazania, - BHP, - człowiek jako całość (tematy dodatkowe), - zajęcia praktyczne.

Szkolenie obejmuje również naukę technik stosowanych przy nagłych wypadkach (np. przy zapaści, krwawieniach, epilepsji, czy bólach zębów) oraz uwzględniających potrzebę zachowania młodości. Uciskając odpowiednie miejsca można długo utrzymać ładną skórę i sylwetkę zapobiegając efektom starzenia się organizmu

Zajęcia wzbogacone także o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, bańki lekarskie, bańki chińskie, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

Szkolenie zakończone wydaniem Certyfikatu. Istnieje możliwość otrzymania go w języku angielskim.

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Umiejętności swe zdobyła szkoląc się u jednego z największych healerów naszych czasów, cenionego w kraju i za granicą - Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i inicjacji w zakresie terapii naturalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym, prowadzi szkolenia, prelekcje, zabiegi grupowe i warsztaty ezoteryczne.

KOSZT: 400 zł (w cenie materiały szkoleniowe)

Obowiązuje zaliczka: 200 zł. (do 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia)

PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 21.10. lub 04.11.2012. (godziny: 10 - 17).

Dbamy o to, by uczestnicy szkolenia opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, dlatego część praktyczna i czas jej trwania dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie.

MIEJSCE: Centrum Holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

UWAGA - istnieje możliwość odbycia indywidualnych szkoleń związanych z terapiami naturalnymi - (zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Centrum holistyczne Inspiracja
E-Mail: centruminspiracja@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 22
Dodane: 2012.10.08
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj